Alışveriş Sepeti

SEPETİNİZDE
Ürün Bulunmuyor!

Ürün Grupları

 
ARADIĞINIZ ÜRÜN BULUNAMADI...
Aradığınız ürün sitemizden kaldırılmıştır. Aşağıda aradığınız ürüne en yakın ürünü gösteriyoruz.
    ANA SAYFA > Penis Büyütücüler > Penis Büyütücü Kapsül


 
   
Jagra Penis büyütücü kapsül

      Stok Durumu

Stokta Mevcut

      Marka

JAGRA PENİS BÜYÜTÜCÜ

      Stok Kodu

ec140

      Satış Fiyatı

119  TL

      Havale İle %5 İndirimli

113,05 TL
En Uygun Fiyat


  Adet             
 
  Jagra Penis Büyütücü Kapsül penis büyürmü sorusuna cevap olarak sizkere tavsiyemiz online satış sitelerinde tavsiye edilen ve alış veriş sitelerinde en çok satan ilk üç üründen bir tanesi olan jagra penis büyütücü kapsülü denemenizdir kullanım şartlarını yerine getirdiğiniz takdirde sonuçlar sizi şaşırtacaktır hem ereksiyon sorununuza hemde penis boyunun uzaması ve penis' in kalınlaşmasında farklılaşma sizleri istediğiniz penis boyutuna ve penis kalınlığına kavuşuncaya kadar kullnımdan vazgeçemeyeceksiniz penis boyu ne kadar olmalı sorusunun cevabıysa sizin isteğinize bağlı olarak değişebilir 2 ile 7 cm arasında penis büyüme gösterir. Tanıtımını yaptığımız ürün hakkında; Nedir, kullanımı, eczane, eczanelerde, satış, sipariş, yorum, yorumları, yan etkileri, nasıl kullanılır, forum, nerden alınır, nerede satılır, satışı, siparişi, satın al, satış yerleri, fiyat, fiyatı, fiyatları, satın alma, satan eczaneler, eczanelerde satılan, doğal, bitkisel, faydaları, hakkında, içeriği, İstanbul, İzmir, bursa, adana, Antalya, Ankara, ilaç, kullanım şekli, ucuz, ürünleri. istanbul olmak üzere tüm semtlere Bakırköy, Bahçelievler, Fındıkzade, Fatih, Zeytinburnu,Esenler,Güngören, merter, Cevizlibağ, Topkapı, Eyüp, Rami gibi Avrupa yakasındaki semtlere bir saat içinde teslimat yapılır. Anadolu yakasına Kadıköy, İçerenköy, Bostancı, Kartal, Pendik, üsküdar, Beykoz, kavacık semtlerine maksimum 3 saat içinde teslimat yapılır. Cinsel sağlık konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile sizlere hizmet vermeye 7/24 online satışımızla devam ediyoruz.
 
   

Jagra Penis Büyütücü Kapsül

 

 

 

Ürün Detayları:

Erkekler İçin Yeni Nesil Destekleyici Formül JAGRA.

Cinsellik insan hayatında açlıktan sonraki en önemli dürtüdür ve dolu dolu yaşanamayan bir cinsellik kişinin gerek beden ve ruh yapısını, gerekse sosyal yaşamını olumsuz yönde etkilemekte ve bu da bir çok sorunu beraberinde getirmektedir.

Jagra uzun çalışmalar sonucu bilimsel olarak formüle edilmiş, en etkili ve üstün formülün üretilebilmesi için en kaliteli malzemelerin ve üretim prosedürlerinin kullanıldığı

yeni nesil erkeklik gelişimini destekleyici doğal bir formüldür.

Jagra penis büyütücü hap ile daha büyük ve daha görkemli penise sahip olabilirsiniz. Amerika'dan ithal bu yeni ürün ile partnerinizi tam anlamıyla memnun edebileceksiniz.

Jagra penis boyunuzu ve kalınlığının gelişimini sağlamakla beraber erken boşalmayı önler, daha uzun süreli ereksiyon sağlar ve penisinizin maksimum sertlik seviyesini korur.

Jagra penis büyütücü tamamen bitkisel olup bakanlık onaylıdır. Jagra penis büyütücü ile hayallerinizi gerçekleştirin.

Tamamen klinik onaylı olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu güne kadar kullandığınız diğer penis büyütücüleri bir kenara atın ve yolunuza jagra büyütücü ile devam ediniz.

PENİS BOYU TABUSU:

Eğer penisinizin yeteri kadar büyük olmadığını düşünüyorsanız ve bu durum cinsel yaşantınızı olumsuz olarak etkiliyorsa, kesinlikle bu konuda yalnız olmadığınıza emin olabilirsiniz. Yapılan araştırmalar göstermektedir ki her 10 erkekten 8'inin, evet yanlış duymadınız yani % 80'inin penisi ile ilgili sorunları var. Bazıları penislerinin boyundan bazıları güçsüzlüğünden şikâyetçidir.

27 Ülkede düzenlenen ve 24 ile 75 arası yaş gurubundaki 12.000 erkek ve kadının katıldığı alanındaki en kapsamlı çalışma olan "Global Daha İyi Cinsel Yaşam" Araştırması'nın sonuçlarına göre;

Tüm her iki kadın ve erkekten biri, cinsel yaşamlarından tam olarak memnun değil.

Araştırmaya katılan her 4 erkekten biri cinsel yaşamını iyileştirmek istiyor.

Dünya'da erkelerin yüzde 75'i yani her 4 erkekten 3'ü daha iyi bir cinsellik için ilaç kullanmaya hazır.

Erkekler ve kadınlar, sert bir ereksiyon sağlamanın ve bunu korumanın iyi bir cinsel yaşam ve sağlıklı bir ilişki için kritik önemi olduğunu düşünüyor.

Daha iyi bir cinsel yaşam için ereksiyon sertliği, ereksiyonu sağlama ve koruma kadar önemli.

Erkeklerin üçte ikisinden azı cinsel ilişki için "her zaman" yeterince ereksiyon sağlayıp koruyabildiğini söylüyor.

Erkeklerin yalnız %36'sı ereksiyon sertliğinden memnun.

Sonuçlardan açıkça görüldüğü üzere hem erkekler hem de kadınlar için ereksiyon sertliği ile cinsel mutluluk arasında güçlü bir bağlantı var. Avrupa üroloji kongresinde sunulan ve "Ereksiyon Kalitesi Anketi" adı verilen yeni bir anket çalışması da bu bulguyu destekliyor. Çalışma, daha sert ereksiyonun, cinsel güven, kendine saygı ve eşin cinsel memnuniyeti ile bağlantılı olduğunu gösteriyor.

Yıllardır dünyada yapılan birçok anket ve araştırma göstermektedir ki kadınlar, birçok sebepten ötürü büyük penisli erkekleri tercih ederler. Bunu direk olarak dile getirmeseler de bir erkekte en çok dikkat ettikleri şey erkeğin penisinin büyüklüğüdür.

Olaya birde erkekler yönünden bakalım, hiç daha büyük bir penise sahip olmayı hayal etmemişler midir? Ya da akıllarından bir kere de olsa acaba benim penisim küçük mü diye bir soru hiç geçmemiş midir? İşte bu soru tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de erkeklerin içini kemiren can alıcı ve kahredici bir sorudur. Her erkek egemen toplumlarda olduğu gibi ülkemizde de en aşılmaz tabulardan biridir penis boyu.

Eski yunan mitolojisine göre Priapos tanrısal bir yaratıktır ve Zeus'un Afrodit'ten olma oğludur. Kısa ve çarpık bir bedenin yanı sıra, neredeyse boyuna yakın ve yukarıya doğru kalkık duran kocaman bir penisi vardır. Efsaneye göre Afrodit ve Zeus bu çirkin bebeği kimselere göstermemek için kırlara ter keder.

Bağları, bahçeleri koruyan ve bereketi simgeleyen Priaposu çobanlar bulup büyütür ve büyük penisine tapınır olurlar. İşte efsanelere bile konu olmuş olan penis boyu hem kadınlar hem de erkekler için dünya var olduğundan beri vazgeçilmez bir tabudur...

UYARI: Jagra ürünü bir ilaç değildir. Doğal kaynaklardan elde edilmiş bir gıda takviyesidir. Ürün tedavi amacıyla kullanılmaz veya kullanılması önerilmez.

JAGRA Penis Büyütücü İçeriği

Jagra İçeriği Tamamen Bitkisel Ürünlerden Oluşmuş Doğal Bir Penis Büyütme Formülüne Sahip Çok Özel Kapsülleri İhtiva Eder..

Kullandığınızda Meydana gelecek olan değişimleri gördüğünüzde gözlerine inanmayacak ve ne kadar haklı olduğumuza bir kez daha kanaat getireceksiniz.

JAGRA İLE HEYECAN VERİCİ BİR DEĞİŞİM Bilindiği gibi penis üstte iki adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısı (Corpus Spongiosun) olmak üzere üç ana kısımdan oluşur. Alttaki doku olan Corpus Spongiosun, idrar yolu ile sprem çıkış kanalıdır. Üstte bulunan Corpora Cavernosa isimli iki doku kanalı ise penisin esas kan pompalanan ve ereksiyon sağlayan kısımlarıdır.

Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar. Penisinizin boyu ise dokulara

Pompalanan kan ile doğru orantılıdır. Penis kendi kendine daha fazla kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz. Jagra Capsule'nin özel formülü doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesi konusunda destek sağlar. Doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesi sonucunda, penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesinin arttırır ve belli bir süreç sonrasında penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir. Jagra uzun çalışmalar sonucu bilimsel olarak formüle edilmiş en etkili ve üstün formülün üretilebilmesi için en kaliteli malzemelerin ve üretim prosedürlerinin kullanıldığı, yeni nesil penis gelişimini destekleyici doğal bir formüldür. İlaç değildir.

İddia ediyoruz bir tek jagra ile cinsel hayatınızda çok değişecek !

Evet şimdi jagra sayesinde cinsel hayatınızda nasıl heyecan verici bir değişim yaşanacağını

Öğrenmek isterimsiniz? Lütfen okuyun...

Jagra Capsule'nin özel formülü, sizin daha büyük ve daha güçlü bir penise sahip olamanıza destek olacaktır.

Önerilen kullanımı düzenli olarak uyguladığınız sürece, bu periyodun sonunda pensinizin daha büyük ve sert olduğunu hissedeceksiniz. Jagra Capsule'nin ana özelliği penis büyümesine yardımcı olmaktır.

Bununla beraber Jagra Capsule;Daha sert ve güçlü ereksiyon yaşamanıza yardımcı olur.

Erken boşalmanın engellenmesine yardımcı olur.

Cinsel isteğinizin arttırılmasına yardımcı olur.

Daha çok sayıda cinsel ilişki yaşamanıza yardımcı olur.

Güçlü boşalma ve orgazm yaşamanıza yardımcı olur.

Dolayısı ile hem sizin hem de partnerinizin cinsel ilişkiden daha fazla zevk almasına yardımcı

olarak, her zaman hayalini kuruduğunuz cinsel hayatı yaşamanız konusunda size destek olur. SİZDE ONLARDAN BİRİ OLABİLİRSİNİZ?

Gelin bugün, hemen şimdi kendiniz için bir iyilik yaparak binlerce memnun müşteri arasına katılın ve jagra sayesinde bu heyecan verici değişimi yaşayarak yeni yaşantınıza ilk adımı atın.

EN İYİ ETKİ İÇİN ÖNERİLEN KULLANIM ( 3 AYLIK KÜR )

1.Adım ( İlk ay )

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika sonra 3 kapsül

Öğlen: Öğlen yemeğinden 30 dakika sonra 3 kapsül

Akşam: Akşam yemeğinden 30 dakika sonra 3 kapsül

Bu adımı takiben 6 gün boyunca Jagra Capsule almayı durdurun.

2.Adım ( İkinci ay )

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika sonra 2 kapsül

Öğlen: Öğlen yemeğinden 30 dakika sonra 2 kapsül

Akşam: Akşam yemeğinden 30 dakika sonra 2 kapsül

Bu adımı takiben 6 gün boyunca Jagra Capsule almayı durdurun.

3.Adım ( Üçüncü ay )

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika sonra 2 kapsül

Öğlen: Öğlen yemeğinden 30 dakika sonra 2 kapsül

Akşam: Akşam yemeğinden 30 dakika sonra 2 kapsül

3 adımı düzgün olarak uyguladıktan sonra Jagra Capsule almaya devam etmeyi veya almayı durdurmayı kendi isteğinize bağlı olarak seçebilirsiniz.

jagra Capsule ürününün etkisinden çok memnun kalıp kullanmaya devam etmek isteyenler için kullanım talimatı aşağıdaki gibidir;

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika sonra 2 kapsül

Akşam: Akşam yemeğinden 30 dakika sonra 2 kapsül

1 aylık bir kullanım sonunda 6 gün Jagra Capsule alımını durdurmayı lütfen ihmal etmeyin.

Yan Etkileri ve Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir?

Jagra Penis Büyütücü Hap tamamen bitkisel içeriğe sahip olduğu ve hiçbir kimyevi madde ihtiva etmediğinden dolayı yan etkisi yoktur, bu zamana kadar gözlenmemiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Jagra Capsule Nedir?

Jagra uzun çalışmalar sonucu bilimsel olarak formüle edilmiş, en etkili ve üstün formülün üretilebilmesi için en kaliteli malzemelerin ve üretim prosedürlerinin kullanıldığı, yeni nesil erkeklik gelişimini destekleyici doğal bir formüldür. İlaç değildir.

Kimler Jagra Capsule Kullanabilir?

Jagra Capsule sadece yetişkin erkekler tarafından kullanılabilir.

Jagra Capsule'nin diğer benzer ürünlerden farkları nelerdir?

Etik olarak başka firmaların ürünleri hakkında yorum yapmayı doğru bulmuyoruz. Biz sadece kendi ürünümüz ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Jagra Capsule'nin farkı etkisinde gizlidir. Sizlerde kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren bu farkı hissedeceksiniz.

Jagra Capsule'nin herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Jagra Capsule tamamen doğal içeriklerden üretilmiş bitkisel bir üründür. Herhangi bir kimyasal, sentetik madde veya katkı maddesi içermemektedir. Ürünü kullanan binlerce yetişkin erkek tarafından herhangi bir olumsuz etki bildirilmemiştir.

Kimler Jagra Capsule Kullanmamalıdır?

Jagra Capsule yetişkin olmayanlar tarafından kullanılamaz.

Eğer kalp veya şeker hastalığınız varsa lütfen Jagra Capsule'yi doktor tavsiyesi altında alın.

Jagra Capsule satın almak için reçeteye ihtiyaç var mıdır?

Jagra Capsule doğal bir ürün olarak sınıflandırıldığından reçetesiz satılmaktadır.

Jagra Capsule'den en iyi etkiyi alabilmek için önerdiğiniz kullanım şekli nedir?

Jagra Capsule kullanımında en iyi etkiyi alabilmeniz için sizlere 3 aylık bir kür öneriyoruz;

1.Adım ( İlk ay )

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika önce 3 kapsül

Öğlen: Öğlen yemeğinden 30 dakika önce 3 kapsül

Akşam: Akşam yemeğinden 30 dakika önce 3 kapsül

BU adımı takiben 6 gün boyunca Jagra Capsule almayı durdurun.

2.Adım ( İkinci ay )

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika önce 2 kapsül

Öğlen: Öğlen yemeğinden 30 dakika önce 2 kapsül

Akşam: Akşam yemeğinden 30 dakika önce 2 kapsül

BU adımı takiben 6 gün boyunca Jagra Capsule almayı durdurun.

3.Adım ( Üçüncü ay )

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika önce 2 kapsül

Öğlen: Öğlen yemeğinden 30 dakika önce 2 kapsül

Akşam: Akşam yemeğinden 30 dakika önce 2 kapsül

Önerilen kullanım periyodunu tamamladıktan sonra Jagra Capsule kullanmaya devam etmeli miyim?

Yukarıda belirtilen 3 adımı düzgün olarak uyguladıktan sonra Jagra Capsule almaya devam etmeyi veya almayı durdurmayı kendi isteğinize bağlı olarak seçebilirsiniz.

Jagra Capsule'yi kullanmaya devam etmek isteyenler için kullanım talimatınız nedir?

Jagra Capsule ürününün etkisinden çok memnun kalıp kullanmaya devam etmek isteyenler için kullanım talimatı aşağıdaki gibidir;

Sabah: Kahvaltıdan 30 dakika önce 2 kapsül

Akşam : Akşam yemeğinden 30 dakika önce 2 kapsül

1 aylık bir kullanım sonunda 6 gün Jagra Capsule alımını durdurmayı lütfen ihmal etmeyin.

Jagra Capsule'yi nasıl muhafaza etmeliyim ?

Lütfen şişeyi kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muhafaza edin. 

 

 


Jagra Penis büyütücü kapsül Adlı Ürün Hakkında Yapılmış Yorumlar

BU ÜRÜN İÇİN YORUM YAPILMAMIŞ!
Sizde ürün hakkındaki düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşın, düşüncelerinizi yayınlayalım.
İlk Siz Yorum Yapmak İstiyorsanız, tıklayın.
Ödeme Seçenekleri ve Komisyon Oranları

Banka Havalesi İle %5 İndirimli Ödeme : 113,05 TL    

Kapıda Nakit Ödeme : 119,00 TL   
 

JAGRA PENIS BÜYÜTÜCÜ KAPSÜL Adlı Ürüne Ait Görseller

Jagra Penis büyütücü kapsül

      

Penis Büyütücü Kapsül 

  Vimax Penis Büyütücü Kapsül

% 32 119 TL        

  Jagra Penis büyütücü kapsül

% 21 119 TL        

  Man XL Penis Büyütücü Kapsül

% 16 119 TL        

  Vrl-Ex Penis Büyütücü Kapsül

% 14 60 TL        

  Vicepra Penis Geliştirici Kapsül

% 13 99 TL        


ÖNERİ KUTUSU 
 
    Ürünümüz ile ilgili hatalı veriler olduğunu düşünüyorsanız şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
   
     Aşağıdaki formda ilgili yerleri doldurarak/seçerek bu ürünle ilgili hataları veya isteklerinizi bize bildirebilirsiniz. Diğer sorularınız için ise İletişim ve Destek Formumuzu kullanabilirsiniz.
         
         
         
         
         

          Eklemek istediğiniz diğer yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.
         
            Resmi Değiştir 
          Lütfen üstte gördüğünüz gördüğünüz rakamları giriniz.
 

              
 
 
 


Kamagra - Kamagra Jel - Kamagra Oral Jel - Geciktirici Sprey - Geciktirici - Ereksiyon Sağlayıcı - Rhino - Procomil - Procomil Sprey - Procomil Spray - Vega 100

Red Cialis Viagra - Cialis 30 - Delay 25000 - Delay 48000 - Max Man - MaxMan - Viga - Supra Pe - Cantharis D6 - Potioon Damla - Spanish Fly - Magna Rx